FK Bilişim Teknolojileri | Sosyal Medya Danışmanlığı | Web Tasarımı | - Kurumsal
blog
user
FK Tech

HAKKIMIZDA


FKTech 2010 Yılında Çanakkale’de  Yer Sağlayıcı, Hosting – Domain Satışı ve online çözümlerle siz değerli müşterilerine hizmet vermek için Kurulmuştur.2015 yılından itibaren İstanbul merkezli olmak üzere tüm Türkiye’ye hemen hemen her alan ’da teknolojik çözümler sunmaktadır. Sonuç odaklı, departmanında uzman ekibiyle İ.T. Hizmetleri başta olmak üzere kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak çözümler sunarak size anahtar teslim hizmetler sunuyor. 2020 Yılında “shop.fkteknoloji.net “ adresi üzerinden teknolojik ürün satışı yapmaya başlayan FK Teknoloji geniş ürün yelpazesi ile sizlerin huzurunda.
   


Vizyonumuz

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Misyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.
 

Çözüm Ortaklarımız
 
   
   
   
   
   






 


loo

Yardımamı İhtiyacınız Var? Bizi Her Zaman Arayabilirsiniz..