FK Bilişim Teknolojileri | Sosyal Medya Danışmanlığı | Web Tasarımı | - Hizmet-detay
Web Tasarım
user
FK Bilişim

FKTECH Web Tasarım

FKTECH İşletmenize özgü Google, Yandex ve diğer popüler arama motorlarına entegreli altyapılar kullanılaraktan isteginize özel tasarım ve kodlamayla beraber firmanıza uygun web sayfası tasarımları yapıyoruz. Deneyimli ve dinamik personelimiz ile hayal ettiginiz web sayfasına bizimle ulaşabilirsiniz.


En Yeni Teknolojiler

     
 

Bir Adım Önde Olun

İstediginiz lokasyonda, sürekli güncel web sunucları ile web sitenizin alt yapısı tamamen güvende. Canlı destek paketleri ile içerik  güncelleme hizmetleriyle sizin için çalışıyoruz...


 

 

Özelleştirilebilir Admin Panel

İşletme yapınıza göre isteginize özel tasarlanmış ve kodlanmış admin panel arayüzüyle içerklierinizi editör aracılığıyla kolaylıkla kayıt edin, düzenleyin.

 

İstatistiklerinizi Kontrol Edin

İhtiyacınız doğrultısunda web sitenizin yogunluk ve trafik istatistiklerini haftalık, aylık bir şekilde detaylıca raporlayın. ekstra paketlerle seo ve google optimizasyonu hizmetlerinden yararlanın.
 

Yedekleme Ve Diğer Hizmetler

 Aylık yedekleme hizmeti ile veri kaybını en aza indirin. Dilerseniz özel olarak günlük veya anlık yedekleme hizmeti de satın alabilirsiniz. Ayrıca 5 Adet antispam korumalı mail adresi sahibide olacaksınız. Hazır uygulam kurumları, 10 adet veritabanı size özel ftp bağlantısı ve bir cok standart özelliklerle birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. 


loo

Yardımamı İhtiyacınız Var? Bizi Her Zaman Arayabilirsiniz..