FK Bilişim Teknolojileri | Sosyal Medya Danışmanlığı | Web Tasarımı | - Hizmet-detay
Geçiş Kontrol
user
FK Bilişim

Fabrika, Plaza, Okul, Üniversite, Şantiye, Avm vb. bir çok işletmenin ilk karşılama güvenlik noktalarında ehliyet, kimlik, pasaport, ruhsat vb. sizi tanımlayıcı bir evrak alarak  işletmelere giriş yapmanızı ve sonrasında işletme içerisinde size verilen yetki ile hareket etmenize olanak tanıyan, güvenli alanlar oluşturmanıza imkan veren sisteme ve kullanılan ürünlerin tamamının oluşturduğu sisteme Geçiş Kontrol Sistemi denir.

Geçiş kontrol sistem ürünleri nelerdir?

Sizlere işletmelerin alım gücünü etkilemeyecek şekilde her işletmenin bütçesine uygun geçiş kontrol sistem ürünleri sunacağız.

Turnikeler; Geçişlerin kontrollü bir yerden yapılarak girişlerin sağlanmasında en önemli ürünlerden olan turnikeler, çeşitleri ile her türlü alana uygulanabilir.(0 216) 469 33 61 Hemen arayın.
Kart Okuyucular; Ekranlı kart okuyucu, ekransız kart okuyucular, temassız kart okuyucu, proximity kart okuma, mifare kart okutma, panelli kartlı geçiş sistemleri vb. daha bir çok kart sistemini ürettik .(0 216) 469 33 61 Hemen arayın.
Biyometrik Sistemler; 
Türkiye de ilk ve tek biyometrik parmak izi üretici firma olmaktan büyük gurur duyuyoruz. (0 216) 469 33 61 Hemen arayın.

Klasik parmak okuma cihaz özelliklerinin dışında ilk defa kart üzerinden parmak okutma sistemini geliştirdik. Bu şekilde parmak basan kişi acaba parmak izi bilgimi aldılar mı endişesi yaşamayacak. Çünkü parmak izi bilgisini kart içerisine yükleyerek kullanıcının kendisine veriyoruz. Kart üzerinden parmak izi okuma nasıl yapılır detaylı bilgi için ( 0 216 ) 469 33 61 Hemen arayın.

Geçiş Kontrol Programı Üretim ve tedariklerini üstlendiğimiz okuyucu gruplarının yönetim yazılımlarıdır.

İşletmeye giriş çıkış esnasında en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemleri ve bu sistemlerin avantaj dezavantajları? 

İşletme sahipleri yada geçiş kontrol sistemi satın almaları için görevlendirdikleri yetkililer öncelikli olarak bir şeye karar vermeliler. Almak istediğiniz geçiş kontrol sistemi ile amaçlanan nedir? Hızlı bir şekilde bekleme yapmadan giriş çıkış mı? Yoksa makul sürelerde güvenli giriş çıkış mı?

Bu iki soruya vereceğiniz cevaplar sonucu size önereceğimiz geçiş kontrol sistemi yapısı tamamı ile değişecektir. İşletme sahipleri güvenli giriş çıkış için talepte bulunsalar da çalışanların 1-2 sn dahi beklemeye tahammül edememelerinden ötürü geçiş kontrol sistemlerinde zafiyet yaratacak şekilde satın almalar yapılmaktadır.

Bu sebeple en çok tercih edilen sistem olarak kartlı geçiş sistemi diyebiliriz. Tabi ki kartlı geçiş sistemlerinin kart okuma ve kartı okuttuktan sonra ki geçiş süreleri ile parmak okuma yada yüz tanıma sonrası geçiş süreleri arasında <5 sn fazla bir kayıp yoktur.

Personelin giriş çıkış esnasında ki 5 sn tahammül edememeleri işletmelere güvenlik açısından zafiyet oluşturmaktadır. Satış temsilcilerimiz tüm müşterilerimize şeffaf bir şekilde her türlü açıklamaları yaparak seçimi müşterinin en doğru şekilde yapmasına yardımcı olmaktadırlar.

FK Bilişim ile neden çalışmalısınız?

ARGE departmanı bir güçtür, biz elimizde ki gücün farkındayız. Siz değerli müşterilerimizden gelecek her türlü talebi değerlendirip hayata geçirebilecek personel, tecrübe ve donanıma  sahibiz.

Kendi sektöründeki ana ürünlerin ( Yazılım ve Donanım ) üretimini yapabilen ve yaptığı ürünleri geliştirme gücüne sahip tek firma olduğumuz için bizimle çalışmanızı isteriz.

Akıllı ve Yönetilebilir Geçiş Kontrol Sistemi istiyorsanız hemen bizi arayın.

  • Plaka Tanıma Sistemleri
  • Yüz Tanıma Sistemleri
  • Parmak İzi Tanıma Sistemleri
  • Kart Tanıma Sistemleri
  • Panel Tipi Geçiş Sistemleri
  • Standalone Geçiş Sistemleri
  • Geçiş Kontrol Yazılımları
  • Turnikeler
  • Otopark Geçiş Sistemleri
  • Geçiş Kontrol Aksesuarları


loo

Yardımamı İhtiyacınız Var? Bizi Her Zaman Arayabilirsiniz..